Kustovnice čínská-Goji.

Kde se dá v Praze v kamenném obchodě zakoupit Kustovnici
čínskou-Goju v balení 100g? Nechci platit drahé poštovné
za zaslání od internetové obchodu.Děkuji.

Odpovědi
Damiana

Skoro všude! Mají ji všechny prodejny zdravé výživy, ale i normální supermarkety – třeba Tesco. 100g stojí kolem 30 korun. Zdravé výživy mívají z Goji i džemy nebo nápoje. Viděla jsem i müsli s kustovnicí.
Goji se prodává i na váhu v takových těch stáncích se sušeným ovocem a želé bonbony v obchodních centrech

pusinka50

Když ona mi vůbec nechutná, je to fujtablíček, takže i přes udávané léčebné hodnoty a obsah všech vitaminů, a dovedu sníst lecos ze zdravé výživy, protože se o ní zajímám, ale tohle opravdu nééé…

Sůwa

V Praze 6, poblíž stanice metra „Hradčanská“ v ulici Pod Baštami je malá prodejna, zaměřená výhradně na čínskou medicínu a Kustovnici čínskou mám od nich právě před sebou. Má se brát 15 kousků denně zalitých horkou vodou ( má prý největší účinnost), ale mně chutná jen tak.