BergySeltzer

Kuřáci klasických cigaret! Co přesně vám vadilo na el. cigaretě, pakliže jste ji zkusili?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevadilo mi na nich vůbec nic. Elektronická cigareta má pouze jeden problém. A to, že si z ní člověk nezakouří.

Další odpovědi
Emefej

Zkoušel jsem, ale nikdy se mi to nepodařilo zapálit.

Kepler

Je to jenom takové šidítko. Protože to nepřinášelo očekávaný požitek, měl jsem tendenci kouřit víc, takže to mohlo vést až k předávkování nikotinem. Výrobek jsem do 14 dnů vrátil.

Klaproth

Zkusil, nevadio mi nic, pouze to nechutnalo jako zapálená cigareta.

odpovídámež

Po několika hodinách vapování nesnesitelný zápach a nauzea. Dá se používat, ale s přestávkami.

pepe88

Kuřák potřebuje cítit ten tlak v plicích pak očekává účinek,a u el.cigarety je jen účinek,,,jsem nekuřák jednou jsem si dal šluka s el.cigarety a myslel jsem ze dostanu mozkovou mrtvici,nejsem hazarder.

Kepler

Emefej: na to musíš mít švajsaparát a bomby s acetylénem a kyslíkem 🙂