dgfdgf

kuřáci,když si zapálíte benzínovym zapalovačem cejtíte tu chut benzinu jenom u prvního šluku nebo u každýho?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já už pár let nekouřím, ale vím přesně co myslíš. Zipák je sice hezkej, ale na cigáro nechutnej. Já první nešlukla, hned vydechla a pak tam ta chuť není. Hnus je i zápalkou:-(((

Další odpovědi
arygnoc

nie.
zásadne si zapalujem zápalkami, drevenými zápalkami, žiadnymi reklamnými z voskového papiera.
zapalovač obšas používam na krb, inak na doutníčky vôbec.
no a trávu nehulím, nepotrebujem prskať koksákom pred každým šlukom.

;-Q

jáára

ta pachuť benzínu je jen na prví potáhnutí. Zapaluji si plynovým zapalovačem.

arygnoc

@zzzlatokopka

tú zápalku musíte nechať troška odhorieť, nepripaľovať si hneď, ako vzbĺkne síra.
to je fakt humus.

ale nefajčiarke [nekuřačce] je vám to už na nič. :DD

;-Q

zzzlatokopka

😁