Michal Kole

Kupují si lidé – neplavci domů na zahradu bazény ? Inspirovala mě k dotazu reportáž České televize

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/192553-prodej-bazenu-trha-rekordy/

Odpovědi
venkovan

Kupují. proč by nekupovali. Třeba se v něm naučí plavat.
Asi je to jako když potkám plešatého s hřebenem v kapse. Jenže tomu vlasy asi nedorostou i když bude pleš česat na pěšinku.
A pro SMV – „gumový protiproud“ ti umožní plavat několik hodin i v 5 m dlouhém bazénu.

anonym

No jist že ano, kupují, vždyť to tam vidíš, já chci tak bazen, ale až příští rok, už se pro letošek nevyplatí, moc temp se v tom udělat nedá, ale na osvěžení stačí, no je to pro neplavce taky vhodné, ty bazény nejsou tak hluboké, tedy většinou ne, žádný strach
Doplňuji:
a jo, na to jsem zapoměla, to jo, to by šlo, ale to bude drahý, ne?

Nykki

Plavat neumím a je mi jedno co si kdo o mě myslí,jako neplavkyně ( a taky velice smutná zkušenost) bych si ho určitě sama nepořídila- na koupaliště ani k vodě nechodím,takže na co by mi byl..

honza19hk

bazén může být různě hluboký takže to těm neplavcům moc nevadí.A stejně v normálním zahradním bazénu se stejně nedá plavat,tedy pokud nemáš na zahradě 50metrák:-) Takže to je asi jedno.