Tygor

Kupuji BMW E36, které nestartuje, cca 1 rok stoji, chybí mu okna. Je možné, aby auto prošlo evidenční kontrolou?

Kupuji BMW E36 ktere nestartuje a cca 1rok stoji,a chybi mu okna po radeni vandala. Je mozne projit evidencni kontrolou?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Evidenčkou jistě, ta jen ověřuje, jestli vozidlo není kradené či jinak legálně na štíru. To STK – to by bylo jiné kafe, tam bys bez oken neprošel. ;) :)

Ostatně – evidenčka je obvykle věcí PRODEJCE (pokud tě nezplnomocní). :)

Další odpovědi
cukrar

To že nestartuje a nemá okna, není problém pro evideční kontrolu.

Drap

Ano je to možné. Vše potřebné opravíš a nic nebrání kontrole.

Alesh

Neplést evidenčku s technickou. Nedávno jsem prodával auto ve stavu, které by technickou rozhodně nemohlo projít, ale s evidečkou žádný problém nebyl, neb jsem ho legálně nabyl a všechny ta čísla na tom autě, co kontrolují byla viditelná a v pořádku.

rentier00

ano

Dochy

Alien: „evidenčka je obvykle věcí PRODEJCE“
Jseš si jist? Zatím jsem koupil 2 auta, jedno prodal, evidenčku jsem řešil vždy PO koupi vozu PŘED jeho přihlášením na úřadě. Při prodeji jsem s autem rozhodně nikde po kontrolách nelítal. (ale už je to pár let, nevím co vše se změnilo)