DaiWoman

Kupujete svým dětem časopis Bravo?

Prosím řekněte co v tom je veje 11-letá dcera strašně naléha!

Nejlepší odpověď
janek66

Dcera 15 si ho kupuje už několik let.Je tam směs různých článků od dění mezi herci a zpěváky až po sexuální poradnu pro náctileté.Myslím že je to celkem vhodný časopis pro její věkovou kategorii.A bývají tam plakáty herců a zpěváků oblíbených u mládeže.Sám si ho taky rád přečtu a ještě po dceři doluštím křížovku. 🙂

Další odpovědi
WeeBear

Bravo disponuje dárkama, sice moc nevydrží, ale radost to udělá. Jsou tam rozhovory se slavnýma hvězdama odevšud, které trhají hitparády, nebo se u nich něco mění. Dále je tam intim poradna, fotoromán.. Není tam nic, co by vidět nemohla. A když už, tak věci okolo intimity, které by vás mohly překvapit pozná během dvou, nejpozději tří let také (není to myšleno jako narážka, pouze se ve školách okolo osmého ročníku dost rozebírá sexualita).

DusanOrlik

Zdravím,začal jsem odebírat Bravo taky.Kromě rubriky láska a sex tam nic jinného není.Hlavně články a rozhovory a pěkný dárky..........Jen doporučuju XD