myšpulín

Kupujete si každý den noviny, abyste si přečetli zprávy z domova i ze světa nebo si vše přečtete na internetu?

Nejlepší odpověď
quentos

čtu to na internetu a kouknu se na to v TV. V novinách Vám to nekomentují přitažlivé moderátorky typu Míši Ochotské :{))>

Další odpovědi
Mili @

Já se taky kouknu na internet. Mělo by tam teoreticky být to nejdůležitější.
A pak noviny, zprávy v televizi…
Ale např. Ochotská mě nijak zvlášť nebere…
😁

ten který je

Dříve jsem kupoval noviny,hlavně víkendové vydání s přílohou.Nyní už nekupuji.Zprávy čtu z internetu.

hanulka11

Kupuji noviny, manžel je mívá k snídani ale já to většinou prolítnu na netu

janek66

Nekupuji,vždycky si proběhnu zprávy na internetu.A jen ty pozitivní.
Kde jsou ty časy kdy jsem chodil vždy v sobotu ráno do trafiky pro:Mladou frontu,Svobodné slovo,Lidovou demokracii,Ze­mědělské noviny,Práci,Spor­t......

Michal

Dívám se na internet,ale ve čtvrtek koupíme MF Dnes,kvůli programu TV.Najdou se tam i zajímavé články.Máme ji dokonce předplacenou.