Drap

Kupujete partnerkám květiny k MDŽ? A nebo květiny dostáváte?

Ženy ať už dostáváte květiny nebo ne, rád bych vám všem k dnešnímu dni rád popřál. Pravdou je, že MDŽ se sice odsunulo kamsi do pozadí, jako komunistický svátek, což je nesmysl, ale tak to je.
Myslím, že neni nic špatného na tom, vyjádřit květinou úctu k ženám.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud si pamatuji,, tak tento svátek je připomínkou stávky newyorských dělnic. v roce 1908. V minulosti se víc slavíval, v sočuasnosti se opět vrátil starý svátek Den matek.

Byla jsem dnes v květinářství, kupovala jsem kytku známé, která má dnes narozeniny, vystála jsem frontu, ale bylo přítomno víc žen než mužů. Tak nevím.

Navštívila mě jedna známá dívka, od té jsem dostala bonbonieru.

Další odpovědi
Rokio

Já ne, ale můj otec kupuje k MDŽ mojí matce květiny. K letošnímu MDŽ pořídil své manželce tulipány a narcisy.

Pokud jde o mě, tak mojí mamce dávám peníze a čokoládu k tomuto významnému dni.

dudu

Svojí paní jsem k dnešnímu svátku popřál a podle naší tradice daroval narcisky už včera večer.

marci1

Dostávám, proč ne. Díky za přání. Mimo jiné je dnes 8.3.2019 také Mezinárodní den ledvin, tak to ženy a muži s tím alkoholem moc nepřehánějte. 🙂