Avatar uživatele
terry

Kupujete oslavenci klasickou bonbonieru nebo ji nahradíte něčím méně obvyklým.

Nedávno jsem viděla čokol.bonbony v balení v láhvi. Vypadalo to slušně a nebylo to tak moc okoukané.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, suaeda před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mapel

Záleží na věku a jeho chutí. Podle toho přizpůsobuji dárek. Někdo má radost z dezertů Metro větší než ze sebe krásnější bonboniéry.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Pokud to jde a vím, že oslavenec má rád čokoládu, tak kupuji kvalitní a větší. Většinou si ji pro tyto příležitosti vozím z ciziny. Už jsem se u nás párkrát napálil. Čokoláda byla buď nekvalitní nebo předražená případně i stará.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

ty bonbony nejsou z dobré čokolády v té lahvi, raději koupím ferero , nebo rafaelo nebo hořkou čokoládu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Když vím, že oslavenec ujíždí na klasice, klidně mu tu klasiku koupím.
Pokud o oslavenci vím, že miluje všechnu čokoládu, troufnu si i do experimentování.
Jen teda musím říct, že čokoládu jsem jako dárek kupovala jen párkrát…ani sama nevím, proč :)
Před pár měsíci jsem ale při brouzdání netem narazila na jednu opravdu originální záležitost: čokoládový sardinky v konzervě.
Vypadají fakt luxusně, od pravých k nerozeznání :))
http://www.shop­pingcity.cz/in­dex.phtml?go=zb­ozi&obchod=2&od­d=917&zbozi=12489

http://www.shop­pingcity.cz/in­dex.phtml?go=zb­ozi&obchod=2&od­d=917&zbozi=12488

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Máš dvě možnosti. Buď budeš vybírat podle sebe a pak je ve hvězdách, jestli máte stejný vkus. Nebo koupíš to, co víš, že oslavenec rád a tak se nesekneš. Já jsem spíš pro překvapení, ostatně dárek dáváš ty, to co mlsá rád, si obdarovávaný obvykle může koupit. Třeba právě díky tobě pozná něco nového a zamiluje si to. Já třeba čokoládu vůbec neměla ráda (a měla jsem už různé dobré vychytávky). Ale až díky kamarádovi – čokoholikovi, který se rozhodl mě přesvědčit jakou dělám chybu a dal mi opravdu luxusní Porcelanu od Amedei – jsem si právě tuto dost oblíbila. Špatně se shání, ale moje spotřeba je minimální, takže mi vydrží dlouho. Ve filmu Čokoláda měli pravdu – jen musíte najít, co vám opravdu chutná. Ale to je jako se vším. Jestli ti jde o obal nebo o obsah.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Teda, ty čoko sardinky jsou skvělý :)

před 4450 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek