terry

Kupujete oslavenci klasickou bonbonieru nebo ji nahradíte něčím méně obvyklým.

Nedávno jsem viděla čokol.bonbony v balení v láhvi. Vypadalo to slušně a nebylo to tak moc okoukané.

Nejlepší odpověď
Mapel

Záleží na věku a jeho chutí. Podle toho přizpůsobuji dárek. Někdo má radost z dezertů Metro větší než ze sebe krásnější bonboniéry.

Další odpovědi
suaeda

Pokud to jde a vím, že oslavenec má rád čokoládu, tak kupuji kvalitní a větší. Většinou si ji pro tyto příležitosti vozím z ciziny. Už jsem se u nás párkrát napálil. Čokoláda byla buď nekvalitní nebo předražená případně i stará.

hanulka11

ty bonbony nejsou z dobré čokolády v té lahvi, raději koupím ferero , nebo rafaelo nebo hořkou čokoládu

barnajka

Když vím, že oslavenec ujíždí na klasice, klidně mu tu klasiku koupím.
Pokud o oslavenci vím, že miluje všechnu čokoládu, troufnu si i do experimentování.
Jen teda musím říct, že čokoládu jsem jako dárek kupovala jen párkrát…ani sama nevím, proč :)
Před pár měsíci jsem ale při brouzdání netem narazila na jednu opravdu originální záležitost: čokoládový sardinky v konzervě.
Vypadají fakt luxusně, od pravých k nerozeznání :))
http://www.shop­pingcity.cz/in­dex.phtml?go=zb­ozi&obchod=2&od­d=917&zbozi=12489

http://www.shop­pingcity.cz/in­dex.phtml?go=zb­ozi&obchod=2&od­d=917&zbozi=12488

Damiana

Máš dvě možnosti. Buď budeš vybírat podle sebe a pak je ve hvězdách, jestli máte stejný vkus. Nebo koupíš to, co víš, že oslavenec rád a tak se nesekneš. Já jsem spíš pro překvapení, ostatně dárek dáváš ty, to co mlsá rád, si obdarovávaný obvykle může koupit. Třeba právě díky tobě pozná něco nového a zamiluje si to. Já třeba čokoládu vůbec neměla ráda (a měla jsem už různé dobré vychytávky). Ale až díky kamarádovi – čokoholikovi, který se rozhodl mě přesvědčit jakou dělám chybu a dal mi opravdu luxusní Porcelanu od Amedei – jsem si právě tuto dost oblíbila. Špatně se shání, ale moje spotřeba je minimální, takže mi vydrží dlouho. Ve filmu Čokoláda měli pravdu – jen musíte najít, co vám opravdu chutná. Ale to je jako se vším. Jestli ti jde o obal nebo o obsah.

terry

Teda, ty čoko sardinky jsou skvělý :)