lenina270

kupujete na cestách turistické známky,pohledy, nálepky…?

kupujete si na výletech třeba známky nebo nálepky?pokud ano kam je dáváte?dřevěná kolečka do šuplíku nebo na nástěnku?
ráda bych si koupila nějaký třeba sesit extra na nálepky a razítka z výletů ale zatim nikde nic moc neměli,poradte prosím něco co máte vy

Nejlepší odpověď
anonym

potkal sem zajímavého pána, co dojel do jeseníků na kole ze Slovenska a požadoval od recepční v jednom hotelu od ní razítko a nějaký text. Hledal tam ploskačku a že se jmenuje nějak „dědo práz“ či tak nějak.

jinak zbýrám tur. známky a dávám si je na dřevěnou desku 1cmX100cmX50cm z OBI, kterou mám pověšenou na zdi.

Další odpovědi
led

Kupujem mapy a prípadne knihy

www

Nemám nic, protože z cesty po nejbližším okolí nic nesbírám 😁
Existují ale různé podoby alb a to se dá na netu najít.

Drap

Nekupuji, tur známky a nálepky nejsou pro mne důležité. Občas si některé trasy zaznačím do map. Knihu na nálepky si můžeš snadno vyrobit i sama, a přidat i text, kde bylo co zajímavého.