Mirdas

Kupujete mražené obědy ?

Je jedno zda je kupujete v marketech, nebo si je necháváte dovážet přímo od firmy.
Vyplatí se vám to ?
Jste spokojeni s kvalitou ?
Najíte se ?
Máte svou oblíbenou objednávku ?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – vařím – mám se rád a mám rád i dobré jídlo…
😉

Další odpovědi
anonym

Mražená jídla jsme dostávali když jsem pracoval v jedné firmě (obědy byly normální, teplé, ale na odpolední a noční byla mražená jídla).Sice jsem to snědl, ale bylo toho málo.I když jedna paní říkala, že se z toho najedí oba s manželem, ale mně to nestačilo.5 malých knedlíků bylo pro mně jak jednohubka.
Ale nekupte to, bylo ta za 25 Kč (zbytek doplácela firma) a člověk když má 10 tisíc výplatu, tak se snaží vzít co je kde lacinějšího.

anonym

Občas něco zmrazeného koupím, zvlášť když není na vaření čas. A jestli se najím? Málokdy a ta kvalita- nic moc, ale i nouze naučila Dalibora housti.

da ny

NE – nikdy…