Avatar uživatele
zzzlatokopka

Kupujete mleté maso? Viděli jste Dtest?

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1097429889-cerne-ovce/215452801­080203

Já ho jednou koupila u řezníka, tak strašně to smrdělo…fuj.
Raději ho melu, mám ještě ten kovový starý mlýnek po babičce:-))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, zjentek, gagaga, marci1, anonym, gecco, anonym před 3359 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pořad jsem neviděla, ale nedávno jsem se dívala na Peklo na talíři, kde si vzali na mušku chlazené mleté maso, které prodává Albert – Ahold.

I když mleté maso nekupuji, byla jsem překvapená. „Jen něco přes polovinu obsahu tvoří maso v již legendárním výrobku, který prodává Albert. Smutný vítěz je tedy od Aholdu: Výrobek z mletého masa MIX – 53,2 % masa. Následují dobroty se zhruba 60 procenty masa, několik vzorků se pohybuje kolem 85 %. “

Našla jsem text v odkazu

Čtěte více na: http://www.vi­talia.cz/clan­ky/10-mleteho-neni-maso/#ic=gallery-slide&icc=bac­klink#ixzz3Qz9MTrSE

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Kupuju u řezníka, který je mele každé dopoledne.
Vždycky bylo výborné …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kupuju,ale většinou v Lidlu,tam je kvalitní,nebo u řezníka,kde to melou každý den a je to čerstvé.
Reportáž jsem na D testu viděl,chodí mi odkazy od nich na mail.Právě,že někteří do masa přidávají sůl a éčka ,tak jej nazývají masným polotovarem.To v žádném případě nekupovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

přesně ..když musíš mít doma (z mně neznámejch důvodů) mletý maso, tak jedině namlejt a nejlépe v tom, co popisuješ ..a pro strouhanku platí to samý, tu věc z krámu bych vůbec nevzal do úst ..jinak čerstvý mletý maso beru běžně psovi a von to nijek neřeší, je v pohodě ;o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To si dnes moc nevybereš,ale určitě můžeš minimalizovat…
https://www.stre­am.cz/peklona­taliri/799741-cerstve-maso

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

mlýnek sice mám a elektrický, ale kupuju…ale vždycky si čtu, co v něm je…a ty hrůzy, o kterých je video, ve kterých je 30% masa bych v životě nekoupila…a ještě se mi nestalo, že by někdy smrdělo…třeba takové mleté čisté hovězí je naprosto skvělé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Mleté maso kupuji, nekupuji masný polotovar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Máte přeci možnost výběru.
V marketech maso nekupuji a ze dvou řezníků z mého okolí chodím výhradně k tomu, který prodává vždy kvalitní výrobky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Maso ( jakékoliv ) kupuji výhradně u řezníka, nejlépe u svého již prověřeného. Koupím si maso a ihned na počkání mi jej pomele. Maso je vždy čerstvé, svěží a voní. Řezník se poté usměje, přidá něco zábavného a já mám krásně pomleté maso ( ne nějaké hnusoby ) a zároveň hezký den ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ne,nekupuju,párkrát jsem koupila hotové mleté,ale můj mladej je rypák a když se sekaná koupala z poloviny výšky šišky v tuku,tak prskal jak prskavka.Na jednu stranu má pravdu,je to pak moc mastné,mě na druhou stranu to nevadí,ale radši si koupím maso vcelku a doma si ho namelu na tak hrubo jak chci a vyjde mě to levněji než mleté kupované.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Nekupuji, o výsledcích testu jsem četla jinde…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek