zzzlatokopka

Kupujete mleté maso? Viděli jste Dtest?

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1097429889-cerne-ovce/215452801­080203

Já ho jednou koupila u řezníka, tak strašně to smrdělo…fuj.
Raději ho melu, mám ještě ten kovový starý mlýnek po babičce:-))

Nejlepší odpověď
annas

Pořad jsem neviděla, ale nedávno jsem se dívala na Peklo na talíři, kde si vzali na mušku chlazené mleté maso, které prodává Albert – Ahold.

I když mleté maso nekupuji, byla jsem překvapená. „Jen něco přes polovinu obsahu tvoří maso v již legendárním výrobku, který prodává Albert. Smutný vítěz je tedy od Aholdu: Výrobek z mletého masa MIX – 53,2 % masa. Následují dobroty se zhruba 60 procenty masa, několik vzorků se pohybuje kolem 85 %. “

Našla jsem text v odkazu

Čtěte více na: http://www.vi­talia.cz/clan­ky/10-mleteho-neni-maso/#ic=gallery-slide&icc=bac­klink#ixzz3Qz9MTrSE

Další odpovědi
ivzez

Kupuju u řezníka, který je mele každé dopoledne.
Vždycky bylo výborné …

anonym

Kupuju,ale většinou v Lidlu,tam je kvalitní,nebo u řezníka,kde to melou každý den a je to čerstvé.
Reportáž jsem na D testu viděl,chodí mi odkazy od nich na mail.Právě,že někteří do masa přidávají sůl a éčka ,tak jej nazývají masným polotovarem.To v žádném případě nekupovat.

zjentek

přesně ..když musíš mít doma (z mně neznámejch důvodů) mletý maso, tak jedině namlejt a nejlépe v tom, co popisuješ ..a pro strouhanku platí to samý, tu věc z krámu bych vůbec nevzal do úst ..jinak čerstvý mletý maso beru běžně psovi a von to nijek neřeší, je v pohodě ;o

anonym

To si dnes moc nevybereš,ale určitě můžeš minimalizovat…
https://www.stre­am.cz/peklona­taliri/799741-cerstve-maso

Funna

mlýnek sice mám a elektrický, ale kupuju…ale vždycky si čtu, co v něm je…a ty hrůzy, o kterých je video, ve kterých je 30% masa bych v životě nekoupila…a ještě se mi nestalo, že by někdy smrdělo…třeba takové mleté čisté hovězí je naprosto skvělé…

Hykam

Mleté maso kupuji, nekupuji masný polotovar.

Mirdas

Máte přeci možnost výběru.
V marketech maso nekupuji a ze dvou řezníků z mého okolí chodím výhradně k tomu, který prodává vždy kvalitní výrobky.

marci1

Maso ( jakékoliv ) kupuji výhradně u řezníka, nejlépe u svého již prověřeného. Koupím si maso a ihned na počkání mi jej pomele. Maso je vždy čerstvé, svěží a voní. Řezník se poté usměje, přidá něco zábavného a já mám krásně pomleté maso ( ne nějaké hnusoby ) a zároveň hezký den ! 🙂

iceT

Ne,nekupuju,párkrát jsem koupila hotové mleté,ale můj mladej je rypák a když se sekaná koupala z poloviny výšky šišky v tuku,tak prskal jak prskavka.Na jednu stranu má pravdu,je to pak moc mastné,mě na druhou stranu to nevadí,ale radši si koupím maso vcelku a doma si ho namelu na tak hrubo jak chci a vyjde mě to levněji než mleté kupované.

lota

Nekupuji, o výsledcích testu jsem četla jinde…