BEAES

Kupujete mléko z automatu?

Jak Vám chutná? U nás je u automatu stále fronta, mléko je se smetanou, vždy čerstvé.

Nejlepší odpověď
quentos

nekupuju a nechápu, proč stát investuje do takových nesmyslů. Jak jsem zde už psal minule, kravské mléko je určeno pro telata a je to složitý produkt uzpůsobený čtyřžaludečnímu zažívacímu traktu krávy, který lidský žaludek není ani omylem schopen strávit, ba na náš organizmus působí dokonce silně hlenotvorně. Našlo by se spousta jiných způsobů, jak investovat – a rozhodně stokrát rozumněji.

Další odpovědi
chucky

Je vynikající :). U nás ho bohužel nemají, ale kupuji si ho, když jedu na návštěvu k tetě.

lorja

Dnes jsem koupila 1l mléka z automatu poprvé.
Chystám se,že z něho uvařím vanilkový puding.
Protože se má podle informací na automatu převařit a syn by mi takto upravené mléko nechtěl pít.Puding si ale dá.

iwetax

Já jsem ho měla, ale protože mléko normálně nepíju ani nejím mléčné výrobky tak mi nechutnalo. Ale to není tím , že by mi čerstvé nejelo, je to tím , že na mlíko nejsem zvyklá. Jinak automaty na mléko schvaluji.

Lucimia

Mléko miluju! Musím ho mít téměř každý den. Automaty zde bohužel ještě nemáme. Ale souhlasím s tím nápadem – je to jediný způsob jak české mléko nevyhnat z našeho trhu, když ho supermarkety vykupují pod cenou.

mosoj

Myslím si že kdo mléko a mléčné nápoje pije a má možnost ho v automatu kupovat je to pro něj lepší volba. Jenom ho nesmí zapomenout převařit !!!
Do automatů určitě neinvestuje stát. Stojí za tím naši zemědělci případně jejich sdružení a cílem bylo obejít naše velkobchodní řetězce a mlékárny.

Nuk nuk

Nekupuji, protože bohužel nemám žádný mlékomat v dosahu. Pokud by ale nějaký byl, za bílou břečku v TetraPaku bych už nedala ani korunu. Také totiž mléku moc neholduju, protože právě to běžně prodávané mě ho odnaučio pít.

oskar

Rozumna věc,moc mi chutna.

Eloška

Je velmi dobré, u nás ho ale bohužel nemaj. Když si ho koupím , před komzumem ho radši převařím.

panenka

Měla jsem tu čest ho ochutnat u své tety není špatné ale radši mám to z obchodu.

kupkina

to myslíš ten automat s krávou uvnitř?