arygnoc

Kupujete léky?

A proč?
Doplňuji:
Ad Terryle:

Mám pocit, že tá otázka není hloupá, ale připouštím, že může být hloupě pochopena.
Pro vysvětlení:
Nekupuji léky, když už fakt potřebuji, jdu k doktorovi, ten mi je předepíše a já si je v lékarně vyberu. A to jen v případě největší nouze, protože musím platit nějaky debilní poplatek (proč?, komu?, za co?).
Další vysvětlení:
pro pochopení uvedu, že u lékaře neplatím ani korunu, protože ten za mne (podobně jako lékárník) dostáva peníze od pojišťovny.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano kupuji, no a proč? Abych se já, případně mé děti, prostě rodina uzdravili, když jsou nemocní,,,

Další odpovědi
mosoj

Kupuji. Až budete opravdu nemocný tak si je budete kupovat také.

iceT

Kupuju maximálně Brufen na bolest zubů a hlavy,a když jsem nachlazená,tak něco na teplotu,aby se mi ulevilo.Léky snad kupuje většina národa…

Terryle

Kupuju, protože je občas potřebuju.

A na moudrou otázku moudrá reakce: Kupuješ si Ty jídlo? A proč? ;o)
Doplňuji:
Tak to pak jo. Ona ta otázka v původním znění fakt sváděla k tomu nesprávnýmu pochopení a působila tak docela hloupě. ALe takhle jo.
Já zase když můžu, léčím se sama, bez doktora. Za prvé se mi ho s 90% mých nemocí nechce otravovat (při vlezlým nachlazení mě vidět nemusí a aby mi psal paralen, to fakt nepotřebuju, ale bez léků mi je mizerně a vleče se to) a za druhé doktory obecně nějak nemusím. Než tam jít, radši do těch léků něco vrazím.

johana 56

Kupuji,jsou nutné.U lékaře platím vždy,jinak se do ordinace nedostanu.

SajmonModer

Kupuji, mám sociální fóbii, takže beru.