Poklička

Kupujete ještě vůbec časopisy?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne, mám internet, tak si vše přečtu na něm:-))

Další odpovědi
NikkiHeat

Od Kalouskového řádění nekupuju kromě jídla a ubytování vůbec nic......

led

Niektoré články na internete sú prístupné len za platenú registráciu.
V odborných papierových časopisoch ešte vidím akési čaro, možnosť listovania a robenia si poznámok a čo je zaujímavé, možno ich čítať kdekoľvek (aj vonku, pokiaľ práve neprší a máte svetlo) bez ohľadu na elektrickú energiu.
PS. Vložené CD/DVD tiež poteší

lota

Kupovat jsem přestala s nástupem internetu, teď se k tomu občas tak nějak vracím. Přece jenom, prolistovat takový časopis má své kouzlo, zvlášť třeba při cestování.

anonym

Časopis si koupím, když vím, že budu dlouho čekat u lékaře, nebo když jedu vlakem, nebo autobusem hodně daleko.

talka

Bulvár jsem nikdy nekoupila, čtu jen bezvadný a bezchybný (!) TR (bojím se vymazání!) – je v něm snad vše ze všech oborů.

huxa

Ano kupuji, ovšem e-časopisy na publero.cz.