Avatar uživatele
huxa

Kupujete BIO potraviny? A co geneticky modifikované potraviny?

Prosím, rozepište se mi, proč ano či ne, potřebuji zjistit zhruba názor populace na toto tyto dvě téma :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Bio znamená často jen slovo, málo ošetřené kontrolou, předražené věci nekupuji zbytečně.
GMO nijak neřeším. V dnešní době je toho již spousta a spíš to uškodí přírodě, než konzumentům.
Názor
Doplňuji:
A ještě názor.
Bez GMO potravin se zakrátko na této stále rychleji se měnící planetě (prostředí) neobejdeme.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Mistre huxo nekupuji BIO potraviny …jak vis tak nejsem Cr a tady to proste nefrci …ze to ma napis BIO tak to bio jeste byt nemusi …zrovna jsem narazil na zajimavej dokument ..mrkni na to …http://www.stre­am.cz/uservide­o/605156-www-zlo-cz-potraviny-a-s

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
Sta67

Bio: Tato značka pro mne znamená zboží, které je úmyslně šlechtěno a pěstováno zastaralými metodami s nízkým výnosem. Kupuji je tehdy, pokud mi vyhovuje. Na certifikát neberu ohled.

GMO: Toto označení neznamená nic jiného, než že přenos genu neprovedla příroda, ale člověk, většinou za účelem vyšší kvality nebo odolnosti proti škůdcům. Kupuji je tehdy, pokud mi vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek