CarJa

Kupování notebooku? Jaký aby vyhovoval mým požadavkům?

Chci si koupit notebook , který by zvládal filmy, office , úpravu videí a hry (ne moc náročné na grafiku) jk. The Sims .. :) Cena do 15 000 :) Nevíte o nečem?

Odpovědi
cochee

Náročnost:
Filmy – téměř jakýkoliv notebook
Office – jakýkoliv notebook
Úprava videa – záleží jaká úprava. Pokud půjde o rekódování, notebook za 15 bude stačit, i když to bude trvat věčnost.
Hry nenáročné na grafiku – zde totéž co úprava videa.
Resumé – vyber si sama, nahoď ho sem a někdo ti napíše, jestli je to OK.
Už dopředu nutno říct, že u některých noťasů přeplatíš už za značku, například Apple (ale to je kapitola sama o sobě) anebo Sony.