Kupni smlouva

Musim vypsat kupni smlouvu na auto když prodavam vcelku na nahradni dily bez spz dik.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Není povinnost sepisovat kupní smlouvu. Je však ve váš prospěch pokud smlouvu sepíšete. Na druhou stranu jak chcete prodávat auto bez spz, když je tedy odhlášené (pokud je odhlášené)? v případě, že jste nechal auto zlikvidovat (tak jak jste uvedl při odhlášení vozidla), jak jej můžete prodávat?
Ale to je jedno. Jen pro váš klid, kdyby něco bych smlouvu sepsal.
Asi takto:
Kupující, prodejce, označení prodávané věci (VIN, druh vozidla, značka vozidla).

Další odpovědi
cukrar

máte vozidlo vyřazeno z evidence, nebo jen bez SPZ?
Smlouvu psanou mít nemusíte, páč máte ústní smlouvu.

mojitek

Vzdy je lepsi mit cerne na bilem,protoze nevite jak s tim dotycny nalozi,jake ma umysly,atd.Kaz­dopadne do te smlouvy vyslovne uvedte,ze se jedna o „nahradni dil“ to je velmi dulezite! Mimochodem tu kupni smlouvu muzete napsat i na kousek „zachodoveho papiru“,to je Vase vec.