kuna

pusobi škodu v motorovém prostoru osobního auta

Odpovědi
LuciJe

Kuny lze odradit elektronicky (viz odkaz) nebo pachem – vadí jim pach lidí či psů. Jako jednoduchou „babskou radu“ lze doporučit sáčky (třeba ze starých ponožek či punčoch) naplněné lidskými vlasy nebo psími chlupy a zavěšené poblíž (v místě, kde budou cítit, ale nebudou se grilovat na motoru). Pomáhá i přesvědčit psa, aby si „označkoval“ například přední kola, či to v případě nouze udělat osobně…

Zdroj: www.format1.cz/Ar­ticle.asp?nDe­partmentID=72%20&nAr­ticleID=69&nLan­guageID=1

Dandi

Ano působí…

Kami

Ano může rozkousat elektroinstalaci

Lencis

To je dotaz nebo konstatování 😁

Attack-design

ano auto více koroduje a zanáší se bordelem, to platí i pro myši