LůcaDůcaPůca

kulmo-žehlička

Dobrý den, uvažuji o koupi žehličky ale chtěla bych takovou, u které je více nástavců a proto může sloužit i jako kulma. Nevíte o nějaké kvalitní a s nastavitelnou teplotou? Děkuji moc. Googlovat i heurekovat jsem zkoušela ale nic jsem nenašla.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Třeba tahle:
http://www.elektro-astra.cz/node/68

Další odpovědi
petraklep

Takové ty multifunkční přístroje s nástavci jsou většinou nekvalitní a pokud jde zrovna o kulmu a žehličku v jednom, nejlepší je koupit si žehličku, kterou jdou dělat i vlny jako s kulmou…tahle je k tomu přímo přizpůsobena, má samozřejmě úrovně teploty:
http://interlin­k.tsbohemia.cz/ba­byliss-zehlicka-na-vlasy-st70e-cerna-nano-technologie-titanovo-keramicky-povrch-tepluodolna-podlozka_d87815­.html

mám sice jinou ale babyliss jsou nej žehličky na vlasy! ;)

anonym

já mám takovou nějako z Lidlu a funguje bez poruchy už asi tři roky, stála mě možná maximálně 300,–, ale zas je bez nstavitelný teploty, ale je dobrá, nestěžuju si na ni