Martinovka

Kuličková modelína ano nebo ne?

Co si myslíte o kuličkové modelíně? Koupili byste ji dětem jako dárek nebo ne? Děti si sní často hrají ve školce a moc si ji přejí,já ale nevím, zda-li je to vhodná hračka.

Odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kulickova-modelina

www

Pokud si to děti moc přejí, tedy kup a sama uvidíš 😉
Nebo se podívej na zkušenosti ostatních maminek, stačí zadat do Google.

Nuk nuk

Pokud se jedná o děti starší 3 let a víte najisto, že to nebudou strkat do pusy – což už máte nejspíš vyzkoušené z té školky, – tak proč jim to nekoupit.

beri49

Není nad klasickou modelínu – plastelínu. Ta jde perfektně tvarovat, popř. prolínat jednotlivé barvy a jiná kouzla. Ta kuličková se časem začne rozpadat na jednotlivé kulky, je z toho akorát bordel jako z polystyrenu – prostě reklamní shit ☹

Marketka13

Ahoj, přesně tak, nejlepší je koupit a vyzkoušet a pokud si tvé děti s kuličkovou modelínou již hrají, tak proč ne. Jak sem dával brillant, tak já jsem pokládala podobnou otázku a ikdyž tam nebylo moc kladných odpovědí, tak já jsem na zkoušku pořídila tuto: http://playfo­am.pexi.cz/pro­dukty/playfoam-boule-workshop-set.html. Dost lidí říká, že se stím pořádně nedá modelovat, ale není tomu tak, my si stím doma vyhrajeme docela slušně :) Děti budou nadšené už jen proto, že tu hračku znají a baví je :)