Kudy vedou stezky pro cyklisty v Hradci Králové?

Kudy vedou stezky pro cyklisty v Hradci Králové? M8m malé dítě, které se právě naučilo jezdit na kole bez koleček, tak to chci vyzkoušet…

Nejlepší odpověď
panenka

Stezka Hradec Králové – Malšovice
Kraj: Královéhradecký
Délka: cca 5,6km

Nedaleko městké části Malšovice se nachází inline dráha. Svým úžasným povrchem a bočními cestami vybízí nejen pro inliny či kolo, ale i třeba pro běh. Začátek je u lesního hřbitova a cesta vede dál zalesněnou krajinou, kolem několika laviček a rozcestníků a končí asi 800m za hájovnou. Celá trasa měří 5,6 km (tam i zpět). Asfalt s minimálním zrněním je výhodný pro tréninky, příjemné projetí ale i pro procházku.

Další odpovědi
standa

…tak na tu stezku co doporučuje panenka, bych s malým děckem co se teď naučilo jezdit bez koleček 100% nešel !!! Znám ji a je to mnohdy o ´život´ (bruslaři, cyklisti a do toho se motají chodci… brrr).

Doporučuji sice staré, ale osvědčené dopravní hřiště, které se nachází přímo v areálu Všesportovního stadionu (naproti jsou nové městské lázně)… je zde klídek a na zdokonalení cyklistických dovedností malého špunta jako dělané 🙂