VFerre

Kuchynský robot

Ahoj!
Chci se zeptat, jestli kuchynský robot je duležítý v kuchyni. Jestli hraje nějakou roli apod.
 Díky

Nejlepší odpověď
salsa verde

ulehčuje práci, není však nezbytný

Další odpovědi
Dochy

Dobry robot ulehci dost prace. Ale zalezi jak casto bys jej vyuzil a pro kolik lidi varis. Pro jednoho az dva bude lepsi pouzit rucni struhatko, protoze kdyz si pomuzes s robotem, tak dvakrat tolik casu cos usetril promrhas pri cisteni robota…
Jinak si zjisti na co by se vam asi tak hodil a podle toho vybirej…
Obvykle strouhani (pro mne nutne trhaci struhatko na brambory), krajeni, mixovani, mleti masa/maku, lisovani ovoce, hneteni testa.