kuchynský dřez

Před 2 měsíci koupený nerez kuch.dřez.Dnes jsem zjistila silné rosení ze spodu dřezu.Sifon v pořádku.Je tam i obdélníková černá samolepka.Nevím proč tam je.V čem je závada?

Odpovědi
Dandi

Zkuste ještě zkontrolovat odpadní odtok, jestli je zcela v pořádku.

DV

to, ze se Vas drez rosi, je jen dano kondenzaci pary na studenem nerezovem plechu. Je to podobne, jako kdyz clovek nosici bryle dojde z promrzleho venku do vytopene mistnosti a zamlzi se mu bryle. Proc je nadpadu cerna nalepka nevim, zeptal bych se prilezitostne u prodejce. A s odtokem, to vskutku nema nic spolecneho Dandi, odpoved je mimo podobne jako 90 procent vasich odpovedi.

alenka901

obrátila bych se na výrobce ten vám určitě poradí

Attack-design

přesně tak optat se prodejce, eventuelně zkuste dřez více utěsnit ale problém vám asi nezmizí

pepee32

to je otázka pro prodejce

Jakub Tlapal

Kuchyňské dřezy jsou různé, ale že by se někomu dřez zespodu rosil, to jsem ještě neslyšel. Je to dost nepraktický, i vzhledem k tvorbě plísně atd. Určitě bych to nenechával a ozval bych se prodejci/výrobci dřezu a pokud se k tomu postaví nějak špatně, tak vyměnit dřez. My jsme si objednali dřez z https://inhau­s.cz/bydleni/kuchyn­ske-drezy/ a nemáme s ním žádný problém.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

elektrikář

Někudy do skřínky vniká vlhkost jinak by se v ní nemněla rosa srážet .Vyvrtejte v zadní stěně nahoře a dole větrací otvory dají se koupit plastové mřížky ktré do nich zapdnou zkontrolujte těsnění kolem dřezu Nálepka má ztlumit hluk když napouštíte vovu znemožňuje rezonanci vibrace kovového materiála a hlavně je tam že při stohování dřezů na sebe dělá vzduchovou mezeru jinak by se do sebe zapasovaly a nešly od sebe.