Kryšpín

Jaký je rozdíl mezi kuchyňskými utěrkami za 15, 20 a 50 Kč?

Jsou nezávadné

Odpovědi
Drap

Může být rozdílný materiál, gramáž a taky se značně může lišit marže prodejce.

orestez

Nezávadné jsou. Pokud jdou do recyklovat tam, kam mají. Nevím, že by je někdo jedl z talíře. Rozdíl mezi nimi není žádný; rozdíl v ceně poznáte, až seženete netkanou textilii pro stavební účely. Když se pěkně nařeže na požadovaný formát, bude to zadax.
*Oprava a doplnění:
mnozí z nás čtou zběžně a odpovídáme. No a já si popletl utěrku s mytím nádobí.
Utěrka by měla být z matrošu ze kterýho šijou trička. Bavlna. Utěrka by měla nasát vodu, přitom nepouštět vlákna.

quentos

Nevím. Neznám slovo „útěrky“.

mosoj

Jedna je za padesát druhá za patnáct. V dnešní době může být rozdíl veliký ( v savosti) nebo žádný. Prosím přečíst si něco o savosti vložek a jejich rozdělení.
Pánské vložky extra light, light, medium, super a maxi. Vložka medium je schopná pojmout 450 ml !!!! tekutiny ( to je jedno pivo). Něco podobného se uplatňuje i u utěrek. Jak to mají ženy nevím, ale pochybuji o tom že by potřebovaly vložky medium. Takže jim budou zřejmě stačit i utěrky za 20.