pepe88

Kterým pivům se raději vyhnout?

Myslím vyhnout se patokům.

Nejlepší odpověď
Kepler

Obecně bych dal přednost světlým ležákům před výčepními pivy a neexperimentoval bych s různými ovocně dochucenými. Nedávno jsem koupil ze zvědavosti Primátor Weizenbier, což je pšeničné pivo a radši jsem ho vylil do záchodu. Taky mě hrozně zklamal Pilsner Urquell, co to koupili Číńaní, stojí za prd. Ale dvakrát dražší než ostatní piva je pořád. Nechápu.

Další odpovědi
gecco

Vyhni se pivům zvětralým a zteplalým…
😉
Ten ´zbytek´ – podle chuti.

jepik

Z lahvových piv (výčepní) určitě značce „Primus“- vymáčená březová košťata asi chutnají podobně.

Tw!st

Gambrinusu…

da ny

Od 10°piva níž.
„Zdravé“ pivo je jen 12° Plzeň a Radegast.
Nízkostupňová piva jsou nebezpečná ledvinám..
U občasné konzumace piva jde o houby.....