Kazatel

Kterým odborníkům, pokud mají rozdílné názory, věřit?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Těm, kteří nedělají kšefty s vládou, a nepolitizují medicínu.

Další odpovědi
Cvrčák

Poslední dobou hlavně sám sobě.

JežíšKristus

Odborníci mají zpravidla stejné názory. Často se za odborníka ale vydává i laik.

zjentek

Jestliže sem do vlasti bude například vakcíny „proti kovidu“ tahat ODBORNÍK skrze firmy, v kterých má podíly, tak mu očkování může věřit snad jen pomatenec a dále lidé s mnoha tituly, kteří by tak nějak z přesvědčení prostě nevěřili na sfiňárny, no… a tito lidé by dále šířili, že očkování je jistě záslužné, prospěšné a má také smysl. Jak píši- nikdy v životě by nevěřili na sfinstvo, už z vlastního přesvědčení (jde o elitu, tam se přece hraje fér a za další jsou tak často vychováni). Já vrtím hlavou, aby bylo jasno… nevycházím z údivu. );

Mně naštěstí věřit nemáš, já nejsem odborník. (;

plebs

Vypnout počítač a zapnout mozek

led

Nemožno povedať konkrétne na všeobecnú otázku.
Verím tým odborníkom, u ktorých moje skúsenosti a znalosti hovoria, že (zjavne) ich tvrdenie je najbližšie môjmu poznaniu.

hapiky

100% nelze věřit ani odborníkům. Nikdy nevíme, jestli je jeho názor na objednávku, z jeho přesvědčení, nebo domněnek. Koneckonců i mistr tesař se někdy utne.
Každý odborník pracuje především ze zkušeností. Kdo má ale zkušenosti z toho, co je teď, nebo co nás čeká?
Nejpraktičtější je proto důvěřovat a prověřovat.

Ametyst

Plebs: na internetu najdeš všechno, a to je nutné. Lepší je vypnout televizi, nám je jednostranná masírka.

hapiky

Ametist: Přesně, všechno všechny. Jsou tam i rádoby odborníci. Člověk potom hledá a nachází jen to, co CHCE slyšet, nehledě na fakta.