dgfdgf

Který značky hadrů máte nejradši? Prosim napište jich hodně, mě to zajímá.

Zjentek: nechápu vaši odpoved. A proč Annas dala like?

Nejlepší odpověď
anonym

Tuty balený:
https://www.go­ogle.cz/search?q=ha­dry&biw=1138&bih=528&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0CA­YQ_AUoAWoVChMI­sInB0vqjyAIV6pVyCh1tcA­a9#imgrc=29br07A­Dr-Iu5M%3A

Další odpovědi
Mc Merkurion

to nevim,ale nesnášim hadr na podlahu,ať je to jakákoliv značka…

zjentek

jak to myslíš ..mám ti tady zkopírovat všechno co existuje?
Doplnění- to znamená, že mám rád všechny ..něco jinýho by bylo, kdyby ses zeptala, jaký nosím, to by bylo stručnější. Už tomu rozumíš? Zkrátka tady číhám na rozumnou otázku, abych mohl dát rozumnou odpověď ..ale už to trvá léta ;))

Agneta

Tak to mi nějak uniklo, že hadry na podlahu mají značky – snad to nemá nic společného s dopravními předpisy…:DDDDDD

Mně to taky zajímá:DDD

Ach už to chápu…ty hledáš něco teplého do gumáků – jako v Rusku, že?

marci1

Nejraději mám „Petru“. 🙂
http://www.kar­kopaper.cz/pro­dukty/uklidove-voziky-mopy-hadry-hadriky-pady-houbicky/hadry-houbicky-dratenky/hadr-petra-na-podlahu-netkany-oranzovy-50x60cm-detail

gecco

Salomon, Salewa…
Ale to tě, nejspíš, nebude zajímat…
😁

štamgast

Já nemám nic proti všem známým značkám (Adidas, Nike, Puma…) a taky jsem si oblíbil značku Neverest.

Mirdas

Záleží k čemu dané oblečení potřebuji a samozřejmě do jaké míry se mne zamlouvá.
Mám rád značky jako jsou:
Alpine PRO, Adidas, Solomon, Levis, Mustang, Head, Vagus, Hugo Boss a určitě další.

anonym

Nejraději mám značku „Matka příroda“! Boty nenosím, jinak beru především bavlnu, či zkrátka cokoliv přírodního, funkčního, … Takové termoprádlo v tajze, anebo na poušti – to mnozí zkrátka nikdy nedocení.