mosoj

Který živočich na Zemi je nesmrtelný ?

Nejlepší odpověď
marci1

Údajně Turritopsis nutricula. Je to unikátní druh žahavce, který se dokáže omladit a znovu dospívat. Díky tomu si živočich vysloužil přezdívku „nesmrtelná medúza“. Podrobněji ve zdroji. 🙂
http://refresher­.cz/26687-V-oceanech-po-celem-svete-zije-fascinujici-drobna-meduza-ktera-je-biologicky-nesmrtelna

Další odpovědi
lexx

komunista

arachis

Blbec.

mosoj

Kapitáne kolik ti je, že nic nevíš ? Nesmíš poslouchat gecca a mowlu.

gecco

Kapitáne, „kůň je jednou hribetem, člověk dvakrát dítětem“…
😉