Viktorie II.

Který ze sedmi divů starověkého světa obdivujete?

Ovšem v případě, kdyby se dochovaly jako Velká pyramida v Gíze.

U mne to je Maják z ostrova Faru.

Nejlepší odpověď
magorvkleci

Visuté zahrady Semiramidiny
… ale vlastně nevím proč.

Další odpovědi
paul1

Zahrady Semiradiny. Bohužel, nemáme vhodnou střechu, abych mohl praktikovat toto:

Zdroj: https://zahrad­karskaporadna­.cz/clanek-13268-zahradka-na-strese-inspirujte-se-starovekymi-sedmi-divy-sveta

da ny

Vzhledem k tomu, že ze všech sedmi divů, jsou dochované jen pyramidy.
Nezbývá toho mnoho k obdivu (vidění) :)
Například v Efezu jsme „obdivovali“ jediná sloup, z původního Artemidina chrám u…. Maják byl jistě zajímavá stavba.
Pro mne by bylo jedničkou Mauzoleum v Halikarnassu.