Rokio

Který zdroj vytápění se bude moci využít místo plynových kotlů, až budou zakázány?

Které znáte alternativy?

Nejlepší odpověď
Filip84

Když uvážíš, jaké náklady plynofikace stála, a že s plynofikace, a tedy distribuce a spotřeby zemního plynu, plynou státu poměrně značné zisky, je Tvá otázka, minimálně v řádu desítek let, naprostou fikcí.

Takže ano, samozřejmě, se žvaní, ono o všem se žvaní, co by taky politici dělali, kdyby nežvanili. Taky nechceš, aby ti Greta Thunberg, nebo jiný, podobně „milý“, aktivista skočil za krk, že (copak takto vypadá zdravý puboš?: https://a2lar­m.cz/wp-content/upload­s/2019/09/1280px-Greta_Thunberg_01-750x430.jpg), takže se proklamuje, slibuje, pak se ale zjistí objektivní, nebo „objektivní“, potíže, tak se to moderuje, aby nakonec zůstalo jak uhlí, tak plyn. Minimálně teď, choroba, šaškárna kolem Ukrajiny, opravdu není čas „dělat Gretu“.

Můžeš topit čistým propanem, směsí propanu a butanu, dřevem, uhlím, peletami, tepelnými čerpadly, těch možností je.