Kazatel

Který zdejší jedinec nerozumí výrazu „o to přijít“? A to má i zdejší nekontaktní admin takové mezery, že nechápe dotaz?

Odpovědi
Edison

Nebo naopak: To tazatel není schopen napsat „o co přijít“? Ono totiž přijít lze o cokoli. Správně položit dotaz je tedy nezbytností.

Kazatel

@Edison Ta otázka byla v souvislosti s věkem, ke tvému údivu o to může přijít nejen dívka, ale i hoch, kdo chce přemýšlí, kdo nechce, hledá důvody proč to nejde.

Edison

A kdo hledal důvody, proč něco nejde? Dokonce odpovědí jsi tam dostal více. Ale když jsme u toho, proč tedy nešlo napsat otázku pořádně, hmmm??? 😁 Víš… ne nadarmo se říká: Na blbou otázku, blbá odpověď. Dobrou odpověď můžeš dostat jen na dobrou a dobře položenou otázku., chápeš?

Kazatel

Proč? Protože limit otázky je jen určitý počet znaků. A ten zbytek velká část zdejšího osazenstva vůbec nečte. Navíc je to termín, či výraz dostatečně jasný, nezasvěcené zdejší děti navíc nikterak nepohoršující.

Edison

Tak to seš na tom dost špatně. Jsem si jist, že dobře položená otázka se do toho vejde a nemyslím, že by lidi nerozkli otázku, pokud by chteli RELEVANTNĚ odpovědět. Jinak to rozkliknou jen proto, aby si udělali z tazatele legraci… 😁 Ale ROZKLIKNOUT to prostě musej.