cochee

Který „zápisník“/Notepad pro Android byste mi poradili?

Potřebuji jednoduchý textový editor ve stylu windowsovského Zápisníku, nechci kvůli jednoduchému textu manipulovat s Officem. Zkoušel jsem appku s názvem Notepad, ale nezvládá správné kódování češtiny, text v UTF8 se mu „nepovedl“ a nechat se ručně nastavit v podstatě neumí.

Odpovědi
Hans51

Já používám Simple Notepad, češtinu by tato aplikace měla zvládat bez problémů. Po stránce uživatelské jsem velice spokojen.

cochee

Hans51: dík za tip, bohužel hned u prvního .txt, který jsem zkusil otevřít, appka odmítla pracovat a povídala, že text je příliš rozsáhlý… :-/

Hans51

To mě velice mrzí… ale nevěšte hlavu, věřím, že tu svoji oblíbenou nakonec najdete 😉