AMN

Který zadarmo program je dobrý na udělání videa z fotek a hudbou?

Potřebovala bych udělat pro kamarády video k narozeninám, kde budou naše společné fotky a zážitky, ale nevím přes jaký program. Video by mělo mít cca 3 min. a efekty žádné. Hlavně aby byl zadarmo a po uložení se neukázala vodomalba přes celé video. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Zadarmo máš ve svém počítači. Windows video maker.
Vložíš fotky, vložíš hudbu, posuvníkem upravíš délku zvukové stopy, časováním zvolíš rychlost fotografií a klidně přidáš i titulky.
Nebo to prostě necháš na programu a jen obojí vložíš.