zjentek

Který z uvedených umělců má skrze své dílo nejlepší šanci oslovit nejrozsáhlejší část lidstva?

Který má tu nejlepší šanci mít nejrozsáhlejší dopady svého konání na lidstvo.

Nejlepší odpověď
led

Jiný umělec (který)

1 – Spisovateľ, prežíva aj tisícročia vo svojich dielach, vďaka záujmu väčšieho počtu čitateľov a aj svojim podielom vo filmotéke. Preto si zaslúži 1. miesto v tabuľke úspešnosti, dlhovekosti ich diel a priazeň čitateľov (cez filmy aj divákov)
2 – Herec, vďaka spisovateľovi sa stáva slávny (kedysi kolovala veta, ktorá vždy hnevala hercov : „Herec je človek, ktorý opakuje slová, ktoré iný napísal a dáva im život“ ak je úspešný dokáže pritiahnuť svojich divákov aj po svojej smrti. Problém je ale že mnohé dobré filmy s kvalitnými hercami, bývajú často prekryté rýchlokvasnými akčnými filmami, nenáročnými na umelecké výkony hercov. Viac závisia na „fyzickom výkone herca než na jeho umeleckej schopnosti.
3 – Youtuber má pomerne krátku aj keď, vďaka internetu úspešnú obľúbenosť u svojich priaznivcov
4 – módny návrhár je známy pre módnych priaznivcov, nevýhoda rozšírenia jeho mena, je rýchla a krátka životnosť módy, aj dostatočný finančný fond na užívanie módnych prvkov. Dodnes najrožšírenejší módny prvok boli pôvodne pracovné nohavice, "texasky“ od Levi Strausa
5 – iný umelec, to by bol opis na niekoľkotisíc strán.

Další odpovědi
Darcy

Herec

herec. koukni na ukrajinu 😂 kdysi hrával „ptákem“ na piáno a teď vyhrožuje lišákovi severu.. Ale teď opravdu – myslím že spisovatel. Knihu si přečteš i bez elektriny, takže číst může kdokoliv kdekoliv, ale film si skoukneš jenom s elektrinou, takže mi príjde že knihy tady budou pořád, film ne. A zas – herec – ale na divadle, osloví malou část lidí – jen publikum, knihy se ale šíří všude možně. Najdeš je i ve slumech.

paul1

Herec

amanter

Šanci mají všichni rovnou

Slawish

Herec

Hercog

YouTuber/influencer

cerberus

YouTuber/influencer

Petr Hájek

Jiný umělec (který)

Swarovski

Zdroj: Ne

Porkman

Spisovatel

ecpedicelove

YouTuber/influencer

Michálek1245

Šanci mají všichni rovnou

Ono marketér vám řekne, že nejde oslovit všechny. Protože tu bude vždycky skupina lidí, kteří raději čtou databáze knih jako https://www.cbdb­.cz/knihy a hledají myšlenky spisovatelů. Ale chápu, že jste se ptal na co největší skupinu lidí. V dnešní době to je nejspíš influencer. Na druhou stranu mě ale něco táhne k tomu, že dám „Šanci mají stejnou“, protože se to nevylučuje. 😉