Josef 2000

Který z uvedeních papežů je váš oblíbený

Náboženské otázka

Nejlepší odpověď
anonym

sv. Petr (42–67)

Žádná náboženská otázka. Opět stupidní anketa z kategorie zábava, která je navíc neúplná. A ty s tím nedáš pokoj, a nedáš, pokud si nevykoleduješ.

Další odpovědi
TokFan

František (od roku 2013)

Melkor

sv. Petr (42–67)

Nemám oblíbeného papeže, protože všichni z nich mají zásluhy na tom, jak nyní vypadá katolická církev tudíž i na pohledu, s jakým lidé hledí na křesťanství. Samozřejmě kromě apoštola Petra, to nebyl papež ani katolík.

anonym

bl. Jan Pavel II. (1978–2005)

To v případě, kdybys napsal „byl“ ! A Františka moc nemusím, i když se snaží být skromnější než ten z Německa, kterého obviňují z obžerství a mamonu !

MonkeyKing

bl. Jan Pavel II. (1978–2005)

Melkor

Nechápu, jak někdo může mít oblíbeného papeže jezuitu.

mosoj

Jestliže je někdo věřící, měl by ctít toho současného papeže.
Naprosto zhovadilá světská otázka která formou ankety se snaží někoho někam tlačit.