Který z těchto vůdců či politiků prováděl to nejmenší zlo?

Nejlepší odpověď
tom004

Klaus

Není nejmenší,nebo největší zlo. Zlo je zlo.A je jedno,jestli se jedná o ideologické nebo fyzické. Klause dávám jen,aby šla otázka odeslat. Podle mne mezi ně nepatří.

Další odpovědi
dědapetr

Klaus

Ještě toho tolik nestihl jako ti zbylí vůdci.

Mucillinka

Klaus

quentos

Klaus

filva

Klaus

Itter

Klaus

špatnej vtip :(

jey

Zikmund - liška ryšavá

No bodejd ze Liska rysava, Hrstka Husitu si s nim a velkou casti jeho zla celkem rychle poradili, ti ponek to uz byli daleko vetsi sekaci a lumpove. Vaclava Klause bych do takove sebranky nepocitala – jeste ne !!!!