Shizuka

Který z těchto rybích olejů je nejlepší?

Který z těchto Omega 3 je nejlepší? Něco málo jsem si o tom četla ale furt si nejsem jistá který pořídit, zatím se mi nejvíc zdá jako dobrá volba Omega 3 od BENU..Ale chtěla bych slyšet i ostatní názory jestli s tím má někdo zkušenosti.
Chci to hlavně brát kvůli srdci a stavům úzkosti. Mám často bušení srdce (nebojte chodím k doktorovi kvůli tomu ale chci tomu pomoct i vitamíny) a panické záchvaty.

Benu Rybí olej s Omega 3
MedPharma Omega 3 rybí olej Forte
VitaHarmony Rybí olej Omega 3 1000 mg
Walmark Omega 3 rybí olej Forte

Nebo jestli máte lepší zkušenosti s jinými značkami klidně přidejte.

(Ryby bohužel nejím, takže je to jediný způsob jak to do sebe dostat, jinak by to šlo rovnou ven :'D )

Odpovědi
Lgee

Pokud chceš zdravý olej, tak jez ryby a ne nějaké chemikálie v tobolce.

marci1

Dobré zkušenosti máme s norským rybím olejem „Moller“, který je získávaný z chladných vod norských ostrovů Lofoty. 🙂
https://doplnky-stravy.heureka­.cz/moller-s-rybi-olej-omega-3-z-trescich-jater-250-ml/specifikace/#sec­tion
Dobrý může být rybí olej od VitaHarmony – vítěz nezávislého testu Mladé fronty dnes, směs extraktů olejů ze sleďů, sardelí, makrel, sardinek a lososů; (dosti velké tobolky na polykání).
https://doplnky-stravy.heureka­.cz/vitaharmo­ny-rybi-olej-omega-3-1000-mg-150-tobolek/#section

mosoj

Dobrý rybí olej Omega3 je ten který obsahuje oba dva typy nenasycených mastných kyselin EPA + DHA!! a neobsahuje pokud možno plasty!!
Denní příjem 250mg EPA je důležitý pro správnou funkci srdce a denní příjem 250 mg DHA je důležitý pro správnou funkci mozku a zraku. Olej z ryb přestává být přínosný, neboť ryby obsahují velký podíl plastů!!!které jsopu toxické. Tam až to člověk dotáhl!!!
Plusem je, že tento olej přímo obsahuje uvedené mastné kyseliny Omega 3 DHA a EPA.
Nejčistším zdrojem uvedených Omega 3 mastných kyselin jsou semínka lněná, chia, slunečnicová semínka, vlašské, pekanové nebo makadamové ořechy.
Rybí olej získávaný z těchto produktů neobsahuje přímo Omega 3 mastné kyseliny, ale EPA a DHA získává tělo přeměnou z kyseliny alfa linové!

Hlada

Žádný.
Kupování potravinových doplňků nemá nic společného se zdravím, ale s finanční gramotností. Úvaha o tom, který z těch šmejdů je lepší, je mimo. Zdravý člověk žije tak, že nemusí do sebe cpát žádnou předraženou chemii, nemocný se řídí radami lékaře.