Marky Stark

Který z těchto předmětů je podle vás nejjednodušší vystudovat na VŠ?

Filozofie, matematika, chemie, fyzika. biologie. Seřaďte prosím podle obtížnosti. Vím, že každému to půjde jinak, ale obecně?

Nejlepší odpověď
Klaproth

To se nedá porovnávat. Záleží na škole. Dcera je absolventkou VŠE, matematiku měli, ale pochybuji o tom, že by jí zvládla třeba na MATFYZu.

Další odpovědi
autacek

Obecně? Obecně tě musí to, co studuješ, alespoň trochu bavit. Vystudovat něco jen kvůli tomu, že se to zdá jednoduché, asi nemá tak úplně smysl.

Gestas

Přesně to pořadí, ve kterém jsi to napsala, alespoň pro mě.