Lurius

Který z těchto pohledů vás nejvíce uklidňuje?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Pohled na nebe (modré/hvězdné)

Asi nejvíc tohle anebo bouře, ale jinak všechny uvedené jsou krásné a uklidňující… když je z povzdálí sleduješ.
Těžko si vybrat.

Další odpovědi
Ametyst

Pohled na nebe (modré/hvězdné)

Nejvíc pohled na nebe s mraky všech barev a velikostí.

Malvína

Pohled na zasněženou krajinu

I přesto, že bych se bez sněhu obešla a mohla mít celý rok léto, pohled z vyhřátého domu na peřinky sněhu mě hrozně uklidňuje. Předvánoční čas obecně. Ale co si budem, skvělej klid v duši pociťuji při pohledu na sklenici vynikajícího vína. 🙂

elkon

Pohled do plamenů ohně

Nepotřebuji uklidňovat, ale pohled do krbu je příjemný a nejlepší je když hoří smolnaté dřevo.

Rokio

Pohled na zasněženou krajinu

Kepler

Pohled do plamenů ohně

Jsem tak trochu pyroman …

paul1

Pohled do plamenů ohně

Kelt

Pohled na nebe (modré/hvězdné)

Nelíbí se mi žádná možnost, ale musel jsem něco vybrat. Nejvíc se uklidním, když zavřu oči, předkloním se a dám před oči spojené dlaně.

Smack

Pohled na bouři