Rokio

Který z těchto dvou smyslů je důležitější pro člověka?

Je to zrak, nebo sluch?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Anikitos

zrak

Zrak je považován za nejůležitější ze smyslů.

Další odpovědi
Drap

jiná odpověď

Nelze takto hodnotit, záleží na dalších skutečnostech. Třeba pro hudebníka je ztráta sluchu fatální. Oba dva smysly se skvěle doplňují a dávají nám tak celkovou skutečnost. Přesto je všeobecně zrak skutečně považován za smysl nejdůležitější.

Kepler

zrak

Zrak ale nemusí být to nejdůležitější. I slepec se vyhne hovnu na chodníku, protože přece hovno vidí!

Malvína

zrak

Ztráta zraku by pro mne byla značně deprimující více, než-li ztráta sluchu. Nicméně obojí je hrozné!!

zjentek

jiná odpověď

Je to cit!

ivzez

jiná odpověď

Podle mne je to nesmyslná otázka, všechny smysly
pro nás jsou důležité, potřebujeme všechny smysly.