Evasky

Který z těchhle tabletů byste mi doporučili?

GoClever Tab R76.2 nebo Prestigio MultiPad PMP3270B? Který je kvalitnější, u kterého déle vydrží baterka..Máte s některým zkušenosti? Nebo byste mi doporučili nějaký jiný, ale v této cenové dostupnosi ( do 2500) ? Děkuji a prosím nepište, že žádný není dobrý, že si mám připlatit.

Nejlepší odpověď
Bedy

Bohužel v tomto případě Vám nepomohu, protože nic takového jako jsou ta svítící prkénka, jak psal kolega, Vám opravdu nemohu doporučit.

V teto cenové relaci bych Vám mohl doporučit nejvýše levnější dotykovy telefon jako je Nokia 500, který splnuje Vase požadavky, jak jste psala v minulé otazce. Filmy tam v pohode přehrajete, prezentace nebo nějaky referat si tam taky vytvoříte – mam pocit, že si tam mužete zdarma stahnout plnohodnotny Office od Microsoftu pro mobily, takže si myslim že tohle by byla dobra volba, tohle Vám mohu s klidem v duši doporučit. Tak to zkuste promyslet.

cochee

Ale ono to přesně tak je – vybíráš jednookého krále ze slepých. Proto ti tu asi nikdo neporadil.