Porkman

Který z prezidentů je Váš oblíbený?

Masaryk, Beneš, Hácha, Gottwald, Zápotocký, Novotný, Svoboda, Husák, Havel, Klaus, Zeman, nebo třeba Pavel?

Odpovědi
da ny

Z českých a uvedených, ANI JEDEN.
Někteří nadělali větší či menší „paseku“, sem tam něco bylo pro národ přínosem.

Kryšpín

Masaryk po třistaleté nadvládě RU se část povedla část nikoliv / ovšem na př. stavět bunkry podle Frantíků nebyl vynikající nápad dají se obejít nebo přeletět /.
Novotný strojní zámečník žádné vzdělání, karbaník, ovšem po jeho zvolení se začal Ismus uvolňovat, cestování, podnikání, cenzura a 10 let odmítal Sovětům umístit rakeťáky v ČSR, kdežto soudruhu Dubčekovi, Černíkovi a Smrkovskému se to povedlo za půl roku.
Očištěný generál od KSČ nelze hodnotit je tam krátkou dobu, zatím to vypadá USA sloužit věrně pětikolce a porazit Rusko. Je možné, že brzy bude po Sibiři pochodovat duhový průvod, ovšem může se také stát, že jako druhy nejvíce nepřátelský stát dostaneme od RF nějaký jaderný dárek / je naděje pokud včas zlatíčko zakoupí F 35 tak si s obranou ČS poradí /.
Doplním Hácha pod dozorem nepřátelského Německa / nyní velmi přátelského /.
Husák pod dozorem Sovětských okupantů / tehdy podle papalášů přátelských / normalizoval dle pokynů a za pomocí českých přídržtašek, nyní Rus nejvíce nepřátelský a tak si tu v české kotlině žijeme.