Rokio

Který z pobalstkých států má nejlepší životní úroveň?

Je to Estonsko, Lotyšsko, nebo Litva?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Brblal

Litva

Já tyto státy neznám a nebyl jsem tam, ale když se podívám na tabulku „HDP na obyvatele“ (níže dávám odkaz):
Litva 32092
Estonsko 31638
Lotyšsko 27598

A podle HDI (také podle wikip..):
Estonsko 0.861
Litva 0.839

Lotyšsko 0.819

Ale jeden zpravodaj z česka mluvil o těchto státech, také o jazycích kterými se tam mluví, o právu, kriminalitě, o lékařské pěči, dostupnosti, zboží a dalším, je to složité a já to neznám.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_st%C3%A1­t%C5%AF_sv%C4%9Bta_po­dle_HDP_na_oby­vatele