Pavlína*

Který z obrozenců pobýval rok v Rusku? … vše se sem nevešlo přečtěte si doplňovací informace ;) díky

Kompletní otázka … Který z obrozenců pobýval rok v Rusku jako vychovatel a částečně se tak zbavil iluzí, které o této velké slovanské zemi měli jeho současníci? V jakém díle své zkušenosti z Ruska zpracoval?

Nejlepší odpověď
vagra

Pavlíno, zřejmě jde o úkol a ty tady nevypracováváme.
Protože tady jsi krátkou dobu, a ještě o tom asi nevíš, udělám výjimku a napovím ti.
Prostuduj si životopis K.H.Borovského.
Určitě tam najdeš i název díla, které na základě svých zkušeností z Ruska, napsal.