zett

Který z obchodů je lepší? Deichman vs CCC?

Zajímalo by mě jestli je mezi těmito obchody nějaký velký rozdíl? Např: lepší zboží, kvalitnější, levnější, větší výběr atd.
(Tuto otázku jsem dávám znova protože se mi z nějakého nepochopitelného důvodu smazala) ;)

Odpovědi
Arne1

Asi ji smazal admin protože se mu zdaleka z důvodu známého jenom jemu nevhodná.
CCC neznám, uDeichmana oceňuji řešení reklamaci. Není tam problém reklamovat boty koupené v jejich obchodě v jiném státě

Admin to zřejmě chápe jako nepodařený pokus o raklamu.

ivzez

Z uvedených obchodů nenakupuji ani v jednom,
takže je nemohu posoudit.
___

Smazaná otázka nejspíš porušovala pravidla, jiné otázky se nemažou.
A opakováním stejné otázky je porušuješ znovu.