zjentek

Který uživatel si myslíte sem hází ty největší perly?

Pište. Svého favorita prozradím až mnohem později v diskuzi.

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak záleží, čemu říkáš perly. ¨Do top 10 bych zařadil Rokio, Dust, Marty Koller, led,
Kepler, Zjentek, Victorie II. annas, Aliendron. Někoho podle otázky a jiného dle odpovědí.

Další odpovědi
Ametyst

Můj největší perlivý favorit je Aliendrone. Vtipný, trefný, to the point, skoro jako by žil na téhle planetě.

anonym

Zjentek, protože vím, že i když se mnou pravděpodobně nesouhlasí, dá mi palec nahoru, respekt.

aliendrone

Jak píše Kelt – záleží na tom, co máš na mysli těmi perlami. Pokud jde o intelektuální orgie, rozličné duchaplnosti a vůbec nesmrtelné klenoty moudrosti, tak jednoznačně: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qper07oKOq­s&ab_channel=lis­leedue7 ;) :)
A pokud jde o opak výše zmíněného, tak bezvadně zvládám i to! To víš, jsem aliendrone a s ničím menším, než se VŠÍM se nespokojím. ;) :)

Vidíš? Už chápeš PROČ nemůžeš být nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější etc. (a přitom všem i tak nesmírně SKROMNÝ), jako jsem JÁ? ;) :D :D

Ametyst>>> Děkuji, nezbývá než Vám poblahopřát k nesmírně vytříbenému vkusu a nadstandardně hodnotným a vysokým kulturním a morálně-etickým kritériím! ;) :)

Dochy

Poslední dobou jseš u mně v „perlách“ Ty asi tak na třetím místě (očkování a covid), ale rychle se dereš dopředu.

zjentek

Daeva tak to se pleteš, ten palec máš za SPRÁVŇÁCKOU odpověď! (;

anonym

Oh, tak to děkuji ^^

Ametyst

Daeva: Jaký smysl má bodovat odpověď, která se nelíbí? Děkuji, stále se učím.

anonym

Ametyst: Beru to tak, že i když spolu třeba nesouhlasíme, je to slušnost a já oceníš přispění názorem. Můžeme spolu třeba diskutovat a vzájemně se pochopit a hledat východiska. V tom vidím určitého ducha demokracii a pokroku; ve vzájemné diskuzi, respektu a pochopení.