12kolemjdouc

Ktery typ pravniku ma v CR nejvic poptavek a nejvyssi prijem?

ktery typ prava mam studovat? diky?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nejde o typ, ale záleží na klientele …

… množství poptávek nesouvisí s výší příjmů >>> když budu obhajovat zadarmo, věřím, že se u mne dveře netrhnou …

Další odpovědi
aliendrone

To je jednoduché – ten s nejlepšími konexemi. Zákony jsou jen zákony, ale vhodné slovíčko prohozené do správného ouška dělá ZÁZRAKY! ;) :D :D

Kryšpín

Tam kde za hoďku porady zacvákneš 5 litrů a výše

Herjulfson

Nejvíc poptávek mají ti co nabízejí své služby levně. Nejvyšší příjem mají ti co vyhrávají většinu řešených sporů – jsou dobří. Ti si mohou říct o tučné palmáre.