dudu

Který typ dnes převažuje a kam se ubírá?

Dospěl jsem k poznání, že za svůj poměrně dlouhý život jsem se setkal se dvěma druhy žen. Prvá skupina se při milování chovala jako by měla zítra zemřít a ta druhá jakoby umřela už včera. Jaký trend převažuje dnes?

Odpovědi
Kepler

🙂 Už jsem ztratil přehled, takže jaké ženy převažují nevím. Za to vím, že nejlepší jsou v sexu padesátnice, protože si myslí, že právě toto číslo je možná už to poslední.

Klaproth

Nevím, výzkumu v této oblasti se od svatby už nevěnuji.

Kryšpín

Četl jsem názor známého herce v české kotlině, porodnost stagnuje poněvadž část dětí se polyká

dudu

Podotýkám, že otázka je zařazena v kategorii zábava!

Michala11

To vážně neexistuje nic mezi?