Rokio

Který trest byste dali tomuto narkomanovi, pokud mu prokážou vinu?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/ostrava/zpra­vy/honicka-ridic-pronasledovani-vlak-drogy-zakaz-rizeni-vazba.A220701_094­339_ostrava-zpravy_jst

Dal bych mu 10 let ve vězení se zvýšenou ostrahou, povinnost v lochu makat, doživotní zákaz řízení motorových vozidel, povinná léčba narkomanie (v base bude chodit povinně k psychiatrovi) a zaplatit pokutu 250.000 Kč.

Nejlepší odpověď
elkon

Najdi už si konečně jinou zábavu, než tyhle trapárny.Když to nejsou psychárny, tak zase další zhovadilosti.

Další odpovědi
rrihamirek1

Je to silene chovani. Souhlasim s navrhem.

Filip84

Už jsem Ti tu možná pětkrát psal, že soudit někoho na podkladě zpráv novinářských hyen je nemožné, a když, tak trapné a ubohé.

Abych se mohl vyjádřit k jakékoli obdobné věci, musel bych minimálně vidět spis, ideálně ještě chodit na přelíčení a veřejná zasedání. Na základě zprávy v médiích to prostě nejde.

Ztrácíš čas, vytváříš si úsudky, odsudky, a tedy předsudky, na základě neúplných informací. Na tom nic spravedlivého, ani rozumného, není.